back to menu
Career

Diszponens

Túrkeve

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Diszponens.

Feladatok:

  • Széria alkatrészek, alapanyagok szállítási lehívásának (rendelés) kiadása a beszállítók felé.
  • A rendelésállomány nyomon követése a vevői / gyártási igények alakulásának megfelelően.
  • Anyaghiány és az extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása
  • Késedelmes beszállítók, elmaradások sürgetése.
  • Szállítmányozással való kapcsolattartás.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Vállalatirányítási rendszer diszpozitív alapadatainak feltöltése, karbantartása
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás. Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Logisztikai területen szerzett 2-4 éves tapasztalat
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Határozottság, proaktivitás
  • Stressz tűrés
  • Jó probléma megoldó képesség

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai képzések Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Versenyképes juttatási csomag Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

SMR in TÚRKEVE

Experience nature in the city of sun

A small town of roughly 10,000 people, Túrkeve offers residents and visitors ample opportunity to enjoy their surroundings. In this region, the sun shines more hours than in any other region in Hungary.

Explore Túrkeve

Other job openings that may have your interest

Career

Diszponens

Túrkeve